Підставка для кімнатних горщиків
Бамбукова підставка
Розмір 38*32 см
Внутрішній діаметр 32 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Бамбук |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Ширина підставки | 380 мм |
| Висота підставки | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр підставки | 320 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основні атрибути | |
| Форма | Фігурна |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 140.3 мм |
| Довжина: | 140.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




