Розмір 16*10*9 см.
З дренажним отвором
Відправка по всій Україні!
Дуже надійна упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Дренажні отвори | Так |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴







