Розмір 18*10*9,5 см.
з дренажним отвором
Відправка по всій Україні
Дуже надійна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Дренажні отвори | Так |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 170 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 90.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴









