Розміром 17*14*13 см. З дренажним отворим.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




